Svatební focení - FOTOP

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Svatební focení

FOTOGRAFOVÁNÍ
Základní balíčky svatebního focení:

1 základní (pouze obřad) – Cena: od 2000,- Kč
V ceně je zahrnuto:

Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto.
Nafocený materiál na CD – asi 60 - 100 fotografií ve vysokém rozlišení,  indexový deník s náhledy všech fotografií ( maximálně 1 hodina focení včetně prostojů). Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
Každá další hodina 750,- Kč
Cestovné po okrese Znojmo v ceně

2
malý (obřad + aranžované foto) – Cena: od 3000,- Kč
V ceně je zahrnuto:

Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v blízkém okolí místa obřadu (exteriéry, interiéry, park ...).
Nafocený materiál na CD – asi 80 - 150 fotografií ve vysokém rozlišení,  indexový deník s náhledy všech fotografií ( maximálně 1 - 2 hodiny focení včetně prostojů). Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
Každá další hodina 750,- Kč
Cestovné po okrese Znojmo v ceně.

3 střední (obřad + aranžované foto + zahájení hostiny) – Cena: od 4000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu.
Nafocený materiál na CD – asi 120 - 250 fotografií ve vysokém rozlišení,  indexový deník s náhledy všech fotografií ( maximálně 2 - 4 hodiny focení včetně prostojů). Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
Každá další hodina 750,- Kč
Cestovné po okrese Znojmo v ceně.

4 velký (celý den včetně příprav) – Cena: od 5000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
Příprava na svatební den od ranních hodin (kadeřník - česání nevěsty, oblékání nevěsty, ranní přípravy, příjezd svatebčanů, odjezd svatební kolony). Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu, házení svatební kytice.
Nafocený materiál na CD – asi 200 - 300 fotografií ve vysokém rozlišení, indexový deník s náhledy všech fotografií ( maximálně 4 - 6 hodin focení včetně prostojů). Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
Každá další hodina 750,- Kč
Cestovné po okrese Znojmo v ceně.

X Rozšíření balíčků - Cena dle vybraného fotoalba a počtu tištěných fotografií
Svatební fotoalbum včetně kompletní adjustace fotografií:
Po domluvě lze každý z balíčků rozšířit o svatební fotoalbum dle vlastního výběru včetně kompletní adjustace fotografií. Fotoalbum lze vybrat na prodejně, je možné též dodat vlastní fotoalbum.
Fotografie jsou zpracovány na fotopapír FUJI SUPREME.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky