Velkoformátové foto - FOTOP

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Velkoformátové foto

- Zhotovujeme fotografie až do formátu 110x500cm
Fotografie standartně tiskneme na povrch Glossy (Lesklý) nebo Pearl (Matný) v gramáži 290g. Orientační cena za dm čtverečný v této gramáži je 8,90Kč včetně DPH za dm. Fotopapír je dostatečně tvrdý, aby se v případě zarámování pod sklem nezvlnil i při větších formátech.

Dále tiskneme fotografie na lesklý fotopopapír v gramáži 195g. Jedná se o tenčí fotopapír vhodný spíše k laminaci a případnému následnému nakašírování na lehčené desky (orientační cena fotografie je 6,90Kč včetně DPH za dm).

V naší nabídce nechybí ani samolepící fólie ani malířská čtvrtka či fotoplátno. Uvedené ceny jsou pouze orientační. Přesnou cenu Vám vypočteme po upřesnění formátu k tisku - tisknout lze formáty standartní (např. 40x60, 70x100 ...) i nestandartní (60x200, 40x250...).

Fotografie rovněž laminujeme
fóliemi s povrchy lesk, mat, lustre a imitace plátna a adjustujeme (kašírujeme) na lehčené PVC desky s možností upevnění závěsných háčků pro např. výstavní účely.

Před objednáním fotografií je dobré dopředu kontaktovat laboratoř a specifikovat požadavky na výstupní formáty, příp. na způsob rámování, adjustace na desky, umístění závěsných háčků, způsob dopravy, přípravy pro výstavu... Po té bude provedena cenová kalkulace zakázky.

Všechny způsoby realizací je možné si prohlédnout na našich prodejnách, příp. konzultovat nejvhodnější způsob úpravy fotografií pro Vaše účely.

- Jak objednat velkoformátovou fotografii?
Velkoformátové fotografie je nejlepší objednávat přímo na naší prodejně, nebo na některé z našich fotosběren, kde Váme poradíme, zdá Vámi vybranou fotografii lze vytisknout na zvolený formát. Fotografie lze rovněž objednávat  pomocí on-line fotosběrny (odkaz zpracování fotografií). Při objednávání pomocí on-line fotosběrny je postup stejný jako při objednávání klasických fotografií s tím rozdílem, že v položce formát zatrhnete jiný. Dokončíte zakázku, fotografie je odeslána, obdržíte přijímací mail a na něj odpovíte Váš požadavek na povrch papíru a velikost fotografie. Příp. zda si přejete fotografii zarámovat, či uložit do transportního tubusu. Bude Vám sdělena cena a budete požádání o potvrzení ceny. Ceník lze zaslat i elktronicky. V případě nejasného zadání Vás bude kontaktovat pracovník laboratoře k doplnění objednávky.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky